Mutsan Dış Cephe Sistemleri
Alüminyum Dış Cephe Sistemleri

20. yy yapıları; hayallerimizin sınırlarının ortadan kalkmasına neden oluyor.
Yaşam alanlarınızın tasarım ve projelendirme işleri, yalıtımlı ve yalıtımsız ürünlerin yapıya uyumlu olanlarını araştırarak, projeye uyumlu olanını seçip kullanmaktayız.
Dış cephe dendiğinde aklımıza ilk gelen meteryallerden olan Alüminyum taşıyıcılı cephe sistemleri, camlı, camsız yada alüminyum kompozit levhalardır.
Yapılarımızın dış cephesine uygun silikon cephe , kapaklı cephe veya kompozit levha uygulamaları ile hayalinizdeki yapıyı oluşturuyoruz.

Mutsan Alüminyum Doğrama
Alüminyum Doğrama

Yapı’da alüminyum; Alüminyum Profillerin Sağlamlığı ve uzun ömürlü oluşu çağımızın teknolojik gelişmelerine paralellikte ergonomik çözümler ve yapılarımıza kattığı estetik- zenginlikten dolayı, insan varoldukça devam edecek bu birlikteliğin sebeplerinden sadece bir kaçıdır.
Mutsan Yapı Sistemleri; Alüminyum doğrama çeşit ve modelleriyle; yaşam alanlarınız ve tasarladığınız parojeleriniz için uygun çözümler üreterek ihtiyacınızı karşılamanıza yardımcı olur.

 • Dükkan – Vitrin camları; C 60 ve Aldoks seriler.,
 • Ofis bölme – ayırma doğramaları; Alüminyum demontabl bölme sistemleri.
 • Ev ve İşyeri Kapı ve pencereleri; Isıyalıtımlı ve Isıyalıtımsız sistem serileri.
 • için sunduğumuz çözüm önerileri ile evinizi ve işyerinizi, hayalinizdeki yaşam alanlarına çevirebilirsiniz.

  Mutsan Yapı Cam Kapı Sistemleri
  Cam Kapı

  Mağaza veya vitrin ağırlıklı işyerleri, modern tasarımlı iç mekanlarda cam kapı tercih edilmesi camın sanatla buluşması sonucu geliştirilmiş çözümlerdir.
  Cam kapılar; ağırlıkta işyerleri ve dükkan giriş kapılarında kullanıldığı alttan hidrolik ve taşımalı, üstten hareketli menteşeli uygulamaların dışında, kasadan menteşeli açılır sistem veya üstten taşımalı raylı sistem şeklinde uygulamalarıda mevcuttur. İstendiğinde manuel şifreli veya kartlı geçiş sistemi ile kilitleme yapılarak emniyetli geçiş ihtiyaçlarıda cevap verecek şekilde kullanılabilmektedir.

  Mutsan Yapı Ofis Bölme
  Camlı ve Perdeli Ofis Bölme Sistemleri

  Camlı ve perdeli ofis bölme sistemleri ile yeni yaşam alanları ve iş merkezleri tasarlanmaktadır. Firmanızın hizmet verdiği seltör için amacınıza uygun ortamı oluşturmak ve isteğinize bağlı tasarımlar yapılmaktadır. Tasarladığımız projelerde önceliğimiz çalışma performansınızı arttırmak ve ofisinize oluşturduğumuz ferah yaşam alanlarıyla, tempolu çalışmalardan dolayı oluşan stresi en aza indirmektir.

  Mutsan Yapı Fotoselli Kapılar
  Fotoselli Kapı

  " 7 / 24 Servis Hizmet Garantisi "

  Fotoselli kapı sistemleri: insan yoğunluğunun fazla olduğu mekanlarda sıkça kullanılmaktadır.
  Hastane, alış veriş merkezi, kamu kurumları, okullar vb. mekanların vazgeçilmez unsuru olan fotoselli – döner ve kayar kapılar hayatımızı daha kolaylaştırmaktadır. Fotoselli kapı model ve çeşitleriyle hizmetinizdeyiz.

  Mutsan Yapı Kepenk ve Panjur Sistemleri
  Kepenk - Panjur ve Seksiyonel Kapı

  " 7 / 24 Servis Hizmet Garantisi "

  Mutsan Yapı olarak tasarladığımız yaşam alanlarında, güvenlik tedbirleri için tavsiye ettiğimiz: Kepenk, panjur ve seksiyonel kapı sistemleriyle dıştan gelebilecek tüm doğal etkenleri ortadan kaldırıyoruz. Kepenk, panjur ve seksiyonel kapı sistemlerinde ekonomi ve ergonomiyi birlikte düşünebilmek, ihtiyaçlarınıza cevap verecek şekilde yapmak için, konusunda uzman kadromuzla 7/24 TEKNİK SERVİS ile hizmetinizdeyiz.

  Mutsan Yapı Kış Bahçesi
  Kış Bahçesi - Sundurma

  Kış Bahçesi: Yaz aylarında vakit geçirdiğiniz teras ve bahçenizde, kışın ortasında da vakit geçirmek bu alanlardan faydalanmak istermisiniz?
  Kış bahçesi tasarımlarımızla kışın kullanamadığınız teras, bahçe vb. alanları, mevcut yerin mimarisine uygun olarak tasarlayıp hizmetinize sunuyoruz.

  Sundurma:Kullanım amacına uygun olarak bazen mimaride “rüzgarlık” tabir edilen alanlara giriş için sundurma yapmak zorunda kalınır. Bu işin yapımı için size ve yapınızı uygun, tasarım – projelendirme, malzeme seçimi ile ihtiyaçlarınıza çözüm üretiyoruz.

  Mutsan Yapı Kupeşte
  Alüminyum Küpeşte Sistemleri

  Hafifliği vermiş olduğu estetik görüntüsü ile Alüminyum Küpeşte sistemleri, sadece emniyetimizi sağlayan korkuluk sistemleri için değil, yapıları süslemek için de kullanılmaktadır. Sağlamlık sadece profil doluluğu ve kaplama kalınlığı ile olmaz. Yapınıza uygun tasarımlarla Ekonomi ve Ergonomiyi birlikte düşünebilmek, ihtiyaçlarınıza cevap verecek şekilde işinizi yapmak için Mutsan yapı olarak hizmetinizdeyiz.

  Çözüm Ortaklarımız: Şişecam, Asaş, Çuhadaroğlu ALM. , Sistem Alüminyum, Isıcam Konfor, Saray ALM. , Burak Alüminyum